Pojištění

POJIŠTĚNÍ ZAPŮJČENÉ VÝZBROJE

 

Na co přesně se sjednané pojištění vztahuje?

Vypůjčené vybavení si můžete pojistit proti jeho neúmyslnému poškození. Ceny pojistného jsou uvedeny v tabulce u každého typu lyží nebo výzbroje. Toto pojistné se však nevztahuje na případy ztráty či krádeže vypůjčeného vybavení či na jeho poškození způsobené jeho nesprávným užíváním (např. jízda po nedostatečně vysněženém terénu či po silnici ošetřené štěrkovým posypem).

Pokud bude zřejmé, že lyže nebyly použity tam, kde se mají používat (třeba pokud bude do skluznice zadřený šťěrk z cesty), bude jasné, že výzbroj nebyla řádně používána a za takovou škodu odpovídáte a bude vám účtována oprava skluznice podle ceníku našeho SkiServisu.

Co se týká ztráty a odcizení, doporučujeme vám zásadně lyže i ostatní výzbroj odkládat v hotelu či v restauraci na místa k tomu určená. Pokud dojde k odcizení z takového místa jde o tzv. "odpovědnost za škodu způsobenou na vnesených nebo odložených věcech" ve smyslu příslušných ustanovení občanského zákoníku a za škodu odpovídá provozovatel hotelu či restaurace. Právo na náhradu škody však musí být uplatněno u provozovatele hotelu či restaurace bez zbytečného odkladu.

Pokud byste se dostali do takové situace, kontaktujte nás ihned telefonicky na 222 367 703 a my vám poradíme, jak nejúčelněji postupovat, aby škoda byla uplatněna správným způsobem.

Jinak nejlepší obranou proti odcizení vlastní i půjčené výzbroje je vždy prevence. Lyže ani ostatní výzbroj nenechávat nikdy bez dozoru a na noc si je nosit do pokoje nebo apartmánu.


Jarní prázdniny 2021

V termínu jarních prázdnin dochází každoročně k velkému nárůstu půjčení. Doporučujeme včasnou rezervaci požadovaného vybavení.

–> online rezervace

V tomto období také není možné půjčovat samostně lyžařské boty - půjčují se pouze sety.

logo

PO - PÁ 11-20h
SO - NE 10-20h

Na betonce 114/2
Praha 5 - Radotín